13 maart 2020

Corona virus

Beste leden van de Herfstzon, Naar aanleiding van de laatste berichtgeving omtrent het Corona virus heeft het bestuur van de Herfstzon besloten om voorlopig alle activiteiten van de Herfstzon stop te zetten.

Wanneer wij onze activiteiten weer gaan hervatten zullen wij u hierover informeren. Tussentijds kunt u eventuele informatie vinden op onze website https://www.kbodeherfstzon.nl/

Wij hebben onze leden ook per mail geïnformeerd. Wanneer u een mailadres heeft maar geen informatie van ons ontvangt en dit wel graag wilt, verzoeken wij u om uw mailadres aan ons door te geven. Dit kan naar nellievanberkel@gmail.com worden gestuurd.
U wordt dan toegevoegd en wij zullen verdere informatie per mail aan u verzenden.

Wij informeren onze leden ook per brief hierover, deze zal een dezer dagen worden bezorgd. Voor vragen kunt u altijd contact met ons opnemen, wij zullen u graag te woord staan.

Met vriendelijke groeten,
Namens het bestuur Seniorenvereniging De Herfstzon Nellie van Berkel, secretaris Telefoon 0412402322